Title

Haberler

İSMAİL AFŞAR SANAYİ ESNAFIYLA BİR ARAYA GELDİ
  • 20/02/2024

İSMAİL AFŞAR SANAYİ ESNAFIYLA BİR ARAYA GELDİ

Esnaf ziyaretlerini aralıksız sürdüren İyi Parti Belediye Başkan adayı İsmail Afşar, Sanayi esnafları ile bir araya geldi. Ziyarette Afşar’a İyi Parti Belediye Meclis Üyeleri de Afşar'a eşlik etti.

Her fırsatta vatandaşlarla bir araya gelen ve esnaf ziyareti yapan Belediye Başkan Adayı İsmail Afşar sanayide tek tek işyerlerini ziyaret ederek esnaflarla sohbet etti. Afşar, esnafların talep ve sıkıntılarını dinleyerek; sohbetlerinde Sanayi ve emekçilerin önemine vurgu yaparak, büyük beceri isteyen zanaatların devam ettirilmesinin önemli olduğuna dikkat çekti. Şehrin gelişmesinde ve orta ölçekli ekonomiye katkısından ötürü zanaatkârların büyük rol oynadığını belirtti.

Ziyaret ettiği işyerlerinde esnaflara hayırlı ve bereketli kazançlar dileyen İsmail Afşar'a, Sanayi esnafı da ziyaretlerinden dolayı memnun olduklarını dile getirdiler.

Ziyarette esnaflarla sohbet eden ve işleriyle ilgili de bilgi alan Başkan Adayı Afşar; “Esnaflarımızın her zaman yanında olacağım. Projelerinden D300 Karayolu bağlantısının zenginleştirilmesi ve orta ölçekli üreticiler için yapacağı yeni sanayi sitesinin üreticiler, sanayi esnafı ile şehir için güzel bir yatırım olacağını, ayrıca mevcut sanayinin alt yapı, güvenlik gibi sorunlarını da en kısa zamanda çözeceğini” ifade etti.