Title

Haberler

İSMAİL AFŞAR GÜMBÜR GÜMBÜR GELİYOR
  • 29/03/2024

İSMAİL AFŞAR GÜMBÜR GÜMBÜR GELİYOR

Akşehir halkı coşkulu desteği ile İsmail Afşar'a güç veriyor.

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Afyonkarahisar Milletvekili Hakan Şeref Olgun, İYİ Parti Konya Milletvekili Ünal Karaman’ın da katıldığı Esnaf Ziyareti ve Halkla Buluşma Programı, çok sayıda partilinin katılımı sonucunda kortej yürüyüşü ve miting programına dönüştü. Hafta içi, Perşembe pazarının kurulu olduğu ve mesai açısından en yoğun saati olmasına rağmen katılım binleri buldu.

Dudu Kadın Çarşısı’ndaki seçim koordinasyon merkezinden başlayan yürüyüş, Cumhuriyet Meydanı’nda saygı duruşu ve İstiklal Marşı okunmasının ardından; 24 Ağustos Caddesi ve Cevdet Köksal Caddesi’nden Nasreddin Hoca Türbesi’ni ziyaretle devam etti. Yürüyüş esnasında trafik durdu, bazı araç sahipleri müzik ve kornalarla eşlik etti. Afşar ve beraberindeki heyet, esnafları selamladı. Planlanın dışında yüksek katılımla gerçekleşen yürüyüş, Eski Nasreddin Caddesi’nden seçim koordinasyon merkezi önünde son buldu.

Dudu Kadın Çarşısı’nda dağılmayıp tezahürat yapan İYİ Partililer, Başkan Adayı İsmail Afşar’a destek gösterilerinde bulundular.

İlgi ve destek gösterileri karşısında duygularını dile getiren Afşar, “Kaynak üreten, ekonomi sorununu çözmüş, kalkınmacı ve katılımcı bir Belediye sözü veriyoruz.

Değişim zamanı geldi dedik, teveccüh ediyor, bunu gösteriyorsunuz. Akşehir’in güzel yarınlarını vereceğiniz destekle hep birlikte inşa edeceğiz. SEN DE VARSAN, BİR FAZLAYIZ, GÖSTER GÜCÜNÜ AKŞEHİR...

İlgi ve desteğiniz için sizlere gönülden teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.