Title

Haberler

İSMAİL AFŞAR, 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜNDE ŞEHİT VE GAZİ YAKINLARINI UNUTMADI
  • 09/03/2024

İSMAİL AFŞAR, 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜNDE ŞEHİT VE GAZİ YAKINLARINI UNUTMADI

İyi Parti Akşehir Belediye Başkan adayı İsmail AFŞAR, 8 Mart Dünya Kadınlar Gününde Akşehir Şehitliğini, Şehit ve Gazi ailelerini ziyaret ederek çiçek takdim etti. Ziyaretlere İyi Parti Kadın Kolları da eşlik etti.

Başkan Adayı İsmail AFŞAR, "Gönlümüzde her zaman müstesna bir yere sahip olan, gerek aile gerekse toplum yapısının temelini teşkil eden, bizi karşılıksız seven, şefkatin, fedakârlığın, sabrın ve özverinin sembolü olan, başta saygı değer Şehit Anneleri, Şehit Eşleri, Gazi Anneleri, Gazi eşleri olmak üzere tüm kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar gününü kutluyor, hürmet ve saygılarımı sunuyorum." dedi.

Kamu kurumlarında çalışan kadınları da işyerlerinde ziyaret eden Afşar ziyaretlerinde kadın istihdamı için hazırladığı projeleri anlattı.

İsmail AFŞAR seçim programını Atakent mahalle ziyaretiyle sürdürdü. Atakent mahallesinde vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşan AFŞAR, tarım projelerini en kısa zamanda gerçekleştirerek çiftçinin sorunlarını çözeceğini söyledi. Vatandaşlar ziyaret sonrasında İsmail AFŞAR’a destek sözü verdi.