Title

Haberler

HER YERDE MUTLU BİR GENÇLİK İÇİN ÇALIŞACAĞIZ
  • 29/02/2024

HER YERDE MUTLU BİR GENÇLİK İÇİN ÇALIŞACAĞIZ

Seçim çalışmaları kapsamında Arasta esnafını ziyaret eden Afşar, gençlerle buluşmalara da doyamıyor ve her fırsatta onların bulunduğu mekanları ziyaret ediyor.

İyi Parti Akşehir Belediye Başkan Adayı İsmail Afşar’ın seçim durağı Tarihi Arasta Çarşısı ve çevresindeki esnaflar oldu. Samimi ve içten anlara sahne olan ziyaretlerde esnaf Afşar’a ‘Vizyoner Başkan’ yakıştırması yaptı. Afşar esnafla yaptığı sohbetlerinde kendisine ikram edilen çay eşliğinde Akşehir’in geleceğine dair alınabilecek yatırımları ve uygulanacak projelerini anlattı.

Bazı esnafların; proje üretemeyip sosyal medya üzerinden algı politikasıyla rüzgar yakalamaya çalışan adaylara dair göndermede bulunmalarına karşın, Afşar’ın yorum yapmaktan kaçındığı gözlerden kaçmadı.

Akşehirli gençlerle bir arada bulunmaktan büyük mutluluk duyan Afşar, her fırsatta gençlerin yoğunlukta olduğu mekanlara giderek onlarla istişare ediyor. Afşar gençlere, güzel vakit geçirmek için artık sadece kafelerde oturmayacaklarını, gençlerin eğlenerek fiziksel aktiviteler de yapabilecekleri mekanlara kavuşacaklarını ifade etti. Bunun yanı sıra gençlerin eğitimi konusuna da büyük önem verdiklerini ifade eden Başkan adayı Afşar; “gençlerin eğitim, verimlilik, eğlence ve kendini geliştirme hakları var. Bu hakları doğrultusunda mutlu bir gençlik için var gücümüzle çalışacağız” dedi.