Title

Haberler

AFŞAR ZİYARETLERİNE HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR
  • 01/03/2024

AFŞAR ZİYARETLERİNE HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR

İyi Parti Belediye Başkan Adayı İsmail Afşar, seçim çalışmaları kapsamında, Perşembe Pazarı’na giderek, pazarcı esnafını ziyaret etti. Tezgâhları tek tek dolaşan Afşar esnafın taleplerini dinledi.

Pazarcı esnafına hayırlı işler dileyen Afşar, hem vatandaşlarla, hem de esnaflarla sohbet etti. Sebze-meyve fiyatları, alışveriş hareketliliği ve pazarın genel durumu hakkında da esnaf ve alışveriş yapan halktan bilgi aldı.

Afşar, “Pazarcı esnafımız Akşehir’imizin ticari ve kültürel hayatının önemli bir parçasıdır.”. Yapacağımız hizmetleri; esnafımızın, vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak hayata geçireceğiz” dedi.

Genç yaşlı herkesin ilgisiyle karşılaşan İsmail Afşar’a, vatandaşlar tebriklerini iletip, desteklerini belirttiler. Afşar, gördüğü ilgiden dolayı son derece memnun olduklarını ifade etti. Daha modern ve yaşanabilir bir şehirde yaşamak adına ortak akıl anlayışıyla ve katılımcı belediyecilik ile hareket ederek, hizmetin en iyisine lâyık olan şehrimize hep birlikte katkı sağlayacaklarını söyledi.

İsmail Afşar açıklamasında “Perşembe Pazarı’nı ziyaret ettik. Kıymetli pazar esnafımıza hayırlı işler diledik. Hemşerilerimiz ile sohbet ettik. Bizleri güler yüzleri ve hoş sohbetleri ile karşılayan kıymetli pazarcı esnafımıza ve vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum diyerek, vatandaşlarla da bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.