Title

Haberler

AFŞAR:TARİFESİ BİZDE
  • 08/03/2024

AFŞAR:TARİFESİ BİZDE

İyi Parti Belediye Başkan Adayı İsmail Afşar, dur durak bilmeden her kesimden vatandaşlarla bir araya geliyor

Afşar, Akşehir Ticaret Borsası, Buğday Pazarı, Perşembe Pazarı ve esnaf ziyaretlerinin ardından Yazla ve Engilli Mahallelerinde de vatandaşlarla buluştu.

Projeleri arasında yer alan Lidaş ile ilgili vatandaşlara bilgi veren İsmail Afşar, bu sistemle çiftçinin güvence altına alınacağının altını çizdi.

Afşar, “Yıllarca Ankara’da devletimize ve milletimize hizmet ettim diye kimse buradan uzak kaldığımı düşünmesin. Her daim bölgedeydim, bölgem için hizmete devam ettim. Bununla birlikte bölgemizin ihtiyaçlarını, beklentilerini ve eksikliklerini her daim takip ettim. Çözüm yolları aradım. Bu konularla ilgili olarak gerek yurt içi gerekse yurt dışı örnekleri inceledim. Planladığım projeler için kaynak yollarını tespit ederek uzun süren çalışmalarımızın ardından projelerimizi hazırlayarak karşınıza geldik. Aslında sizlerle paylaştığım projeler, yaptığımız çalışmaların bir kısmı ve öncelikli olanları. Vereceğiniz güç ve destekle daha nice icraatı hizmetinize sunacağız.

Hazırladığımız projeler kimilerine göre uygulanması güç olarak görülüyor olabilir, ancak bu çalışmaların akşamdan sabaha ortaya çıkmadığının bilinmesi gerekir. Hepsinin altı dolu, kaynakları belirlenmiş ve uygulamaya hazır durumdadır. Ve tarifesi bizdedir...

Vereceğiniz güç ve destekle, Akşehir’in aydınlık geleceğini birlikte inşa edeceğiz.” Dedi. Afşar’ın sözleri üzerine vatandaşlar kendisini tebrik ederek destek sözü verdi.