Title

Haberler

AFŞAR, SEÇİM ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR
  • 23/02/2024

AFŞAR, SEÇİM ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

İyi Parti Belediye Başkan Adayı İsmail Afşar, seçim çalışmaları kapsamında Gölçayır Mahallesi, TİSAN ve ev ziyaretleri gerçekleştirdi.

Ekonomi, kalkınma ve yenilik hamlelerine öncelik vererek halkın her kesimine yönelik projeler üreten Afşar; ziyaretlerinde genel proje anlatımlarıyla birlikte, karşısındaki kitlenin ihtiyaç ve sorunlarına cevap verecek projelerini de tanıtıyor.

İyi Parti Belediye Başkan adayı Afşar; ürettikleri tüm projelerin finans kaynaklarıyla birlikte uygulamaya hazır olduğunu ifade etti. Yapılamaz zannedilen ancak akılcı kaynak üretimiyle gerçekleşecek projelerinin Akşehir’i çok kısa bir sürede canlandıracağını ve tüm vatandaşlarımızın ufkunu açarak, yerel girişimlerde artacak.

Gölçayır Mahallesi’nde vatandaşlarla buluşan Afşar, vatandaşlara meyvecilikle ilgili yapılacak projeleri anlattı. Meyve üreticilerinin tüm sorunlarını giderecek ve ekonomik getiriyi artıracak yöntemlerle, Meyve Borsası kurulacağını ve mevsimlik tarım işçileri için konaklama alanları oluşturacaklarını ifade etti. Bununla birlikte, Kiraz Boylama, Paketleme ve Şoklama Tesisleriyle, enerji giderleri Güneş Enerji Santrali ile karşılanacak Modern Soğuk Hava Deposu ile en az maliyetle bu ihtiyaçları da gidereceklerini söyledi.

İsmail Afşar TİSAN ziyaretinde bir araya geldiği esnaflara küçük ve orta ölçekli imalatçılarımız için modern koşullarda yapılacak Küçük ve Orta Ölçekli Üreticiler Sanayi Sitesi Projesi hakkında bilgiler verdi.

Ev toplantıları da yapan Afşar, kadın istihdamları ve kadın kooperatiflerine yönelik projelerini anlattı.

Afşar’a ziyaretlerinde Belediye Meclis Üyesi Adayları ile Partililer eşlik etti. Yoğun katılımlı toplantılarda, ilgi odağı olan projeleri hakkında İsmail Afşar ve ekibine vatandaşlarca tebrik ve teşekkürle karşılık verildi.