Title

Haberler

AFŞAR, SEÇİM ZİYARETLERİNİ OSB VE ORTAKÖY’DE SÜRDÜRDÜ
  • 24/02/2024

AFŞAR, SEÇİM ZİYARETLERİNİ OSB VE ORTAKÖY’DE SÜRDÜRDÜ

İyi Parti Belediye Başkan Adayı İsmail Afşar, seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerini Organize Sanayi Bölgesinde yatırımcıların ve çalışanlarının yanı sıra, Ortaköy Mahallesinde sürdürdü.

Afşar OSB ziyaretinde; “Gelişen ve kalkınan bir Akşehir için vatandaşlarımıza istihdam sağlamak en büyük önceliğimiz olacaktır. Ulusal ve uluslararası yatırımcılarımızı şehrimize kazandırarak Akşehir’imizi daha güzel yarınlara taşıyacağız. 5 yılda 5000 istihdam hedefimiz için gerekli olan girişimlere hemen başlayacağız. Sizler gibi tüm hemşehrilerimizin bir iş sahibi olmasını istiyoruz.” dedi.
Ortaköy Mahallesi’nde vatandaşlarla buluşan ve tarım ile ilgili yapılacak projeleri anlatan Başkan adayı İsmail Afşar; “Hububat üretimi yapan çiftçimiz için modern alt yapıya sahip ortamlarda ürünlerinin depolanacağı Lisanslı Depoculuk yatırımlarıyla çiftçimizin tüm sorunlarına cevap vermiş olacağız. Ekonomik yönden çiftçimizi ve ürünlerini koruyan bu sistemle tarımsal üretimi teşvik edeceğiz” dedi.
Afşar’a ziyaretlerinde Belediye Meclis Üyesi Adayları ile partililer eşlik etti. Yoğun katılımlı toplantılarda, yine ilgi odağı İyi Parti adayı Afşar’ın projeleri oldu. İsmail Afşar ve ekibine vatandaşlarca yoğun bir teveccüh gösterildi.