Title

Haberler

AFŞAR’IN MAHALLE ZİYARETLERİ MİTİNGE DÖNÜŞÜYOR
  • 02/03/2024

AFŞAR’IN MAHALLE ZİYARETLERİ MİTİNGE DÖNÜŞÜYOR

Seçim çalışmaları kapsamında Gedil, Çakıllar ve Adsız Mahallelerini ziyaret eden Afşar, vatandaşlarca yoğun ilgi ve tezahüratla karşılandı.

Adaylığı ilk açıklanan Belediye Başkan Adayı olarak ilk günden beri durmaksızın ziyaretlerini sürdüren Afşar ve vatandaşlar, aralarında sıcak bir bağ kurdular. Mahalle sakinleriyle aynı dili konuşan, sorunlarının çözümüne yönelik nokta atışı projeler hazırlayan ve en önemlisi, kırsal mahallelerde yaşayan vatandaşlarımızın kendini ilk kez bu kadar önemsenmiş hissetmesini sağlayan Afşar, her yaştan insanımızın gönlüne girdi.

Afşar, erkek-kadın, genç-yaşlı birçok mahallelinin katılım sağlayarak destek verdiği ziyaretlerde, somut ve kalıcı çözümlerle mahalle sakinlerinin umutlarını yeşertti.

İsmail Afşar dışında hiçbir adayın akılcı çözüm projeleri üretemeyip sadece oy istemeye gelmesine tepki gösteren vatandaşlar, “Biz ancak dilimizden anlayan, içinde yaşadığımız koşullara hakim olan, samimi, mütevazı ve güven veren bir başkanla, İsmail Afşar’la güçlenip büyüyebiliriz. Tarımdan, kalkınmadan ve ekonomiden kimse bahsetmiyor. Hala 20 yıl öncesinde kalmış ve halen 20 yıldır iktidarda tuttuklarımız bize hiçbir şey sunamadı. Geleceği İsmail Afşar’la görüyoruz.” Dediler.

Bir köy düğününe de katılan ve vatandaşların ilgi odağı olan Afşar, mitinge dönüşen mahalle ziyaretlerinin aralıksız süreceğini ve duyduğu memnuniyeti ifade etti.