Title

Haberler

AFŞAR: HİÇBİR ENGEL TANIMAYACAĞIZ
  • 28/02/2024

AFŞAR: HİÇBİR ENGEL TANIMAYACAĞIZ

İyi Parti Akşehir Belediye Başkan Adayı İsmail Afşar, seçim ziyaretlerine devam ediyor. Afşar; Değirmenköy Mahallesi, Mahrukatçılar Sitesi, Organize Sanayi Bölgesi, Gazi Mahallesi’nde vatandaşlarla ve kafelerde de gençlerle buluştu.

Değirmenköy Mahallesi’nde coşkuyla karşılanan Afşar; gördüğü ilgiden duyduğu memnuniyetini dile getirerek, mahallenin sorunlarına ve sıkıntılarına hakim olduğunu ve çözüm noktasında ortaya koydukları somut projelerini anlattı.

Afşar, Mahrukatçılar Sitesi ve Organize Sanayi Bölgesi’ne yaptığı ziyaretlerde, Akşehir’in özellikle tarım ve sanayi alanlarında gelişmesi gerektiğine vurgu yaparak: tarımdan sanayiye, eğitimden turizme ve spora yönelik, alt yapısı ve finans kaynakları hazırlanmış onlarca projenin uygulama noktasında olduğunu ifade etti.

Gazi Mahallesi esnafıyla da bir araya gelen Afşar, burada da esnafın yoğun ilgisi ile karşılandı, samimi ve sıcak sohbetler eşliğinde, Akşehir’in kalkınması yolunda hiçbir engel tanımayacaklarını söyledi.

Akşam mesaisinde ise kafeteryalarda oturan gençlerle buluşan Afşar, gençlerin sorunlarını dinledi, talep ve beklentilerini dikkate alacaklarının sözünü verdi. Ardından gençler için hazırladıkları projeleri anlattı. Gençlerle, uzun uzun sohbetler eden Afşar, onların kendi akademik hayatıyla ilgi sorularını yanıtlamayı ve onlara eğitimle ilgili tavsiyeler vermeyi ihmal etmedi.

Afşar günün sonunda, kahvehanelere ziyaretler düzenledi. Burada kendisine yöneltilen en ilginç soru ise, ‘Başkan olduktan sonra size ulaşabilecek miyiz, yoksa sekreterden geri mi döneceğiz?’ oldu. Vatandaşın sorusunu “Bölgede 30 yıldır siyaset yapmaktayım, bir kişiden bile İsmail Afşar’a ulaşamadım ya da benimle ilgilenmedi sözünü duyarsanız bana oy vermeyin.” şeklinde cevapladı. Kahvehane’de bulunan vatandaşlar, Akşehir’de böylesi donanımlı ve güçlü bir aday olmasından mutlu olduklarını ifade ettiler.