Title

Haberler

AFŞAR GENÇLERİ, GENÇLER AFŞAR’I ÇOK SEVİYOR
  • 21/03/2024

AFŞAR GENÇLERİ, GENÇLER AFŞAR’I ÇOK SEVİYOR

İYİ Parti Akşehir Belediye Başkan Adayı İsmail Afşar, “Çocuklar ve gençlere yönelik özel yatırımlar ve hizmetler sunacağız. Onların sağlıklı gelişimi ve geleceklerine doğru şekilde yön vermelerini sağlamak en önemli görevimizdir.”

İYİ Parti Akşehir Belediye Başkan Adayı İsmail Afşar’ın çocuklara ve gençlere olan sevgisi, ilgisi herkes tarafından biliniyor. İstihdam, ekonomi, kalkınma, tarım, turizm, spor gibi alanlarda Akşehir’i ileriye taşıyacak projeleri bulunan Afşar, çocuklar ve gençlere daha fazla önem veriyor. Hazırladığı projeler ile fiziksel ve ruhsal gelişimini tamamlayarak geleceklerine doğru şekilde yön vermeleri hedefleniyor.

NASREDDİN HOCA BİLİM KÖYÜ; Akşehir’i bir marka haline getirecek eğitim köyünde, gençlerimiz eğlenecek, öğrenecek ve geleceğini şekillendirecek. Bilim köyünde 2. sınıftan 12. sınıfa kadar öğrencilerimiz eğitim alacak. Nasreddin hoca Bilim Köyü projesiyle; yazılım, kodlama ve yapay zeka eğitimi, yabancı dil eğitimi, matematik eğitimi, kültür - sanat ve felsefe gibi alanlarda eğitimler verilecek ayrıca yaşanan gelişmelere paralel olarak yeni alanlar açılacak.

AKSİYON PARKI; Akşehir’de eksikliği hissedilen, paten ve kaykay kullanıcısı çocuklarımız ve gençlerimiz için özel parkurların yer alacağı Aksiyon parkı yapılacak.

Konuyla ilgili görüşlerini ifade eden İsmail Afşar; “Ülkemizi, geleceğimizi emanet etmek için; sağlıklı, kendinden emin, değerlerine bağlı ve ahlaklı bireyler yetiştirmek zorundayız. Bunun da yolu, evlatlarımıza olan ilgi ve sevgimizdir. Bu nedenle evlatlarımız için hem eğlenecekleri hem öğrenecekleri hem de fiziksel gelişimlerine katkı sağlayacak, enerjilerini doğru şekilde harcayabilecekleri alanlar oluşturacağız. Projelerimiz arasında e-spor gibi çalışmalar da var. Bununla birlikte yılın belli dönemlerinde gençlik konserleri ve tiyatrolar gibi programlarla sosyal medya kanallarından takip ettikleri eğitimcilerle buluşma programları gibi etkinlikleri de gençlerimize sunacağız.

Sevgili gençler, sürprizlerimize hazır olun. Sizin için çok güzel planlamalarımız var.” dedi.