Title

Haberler

AFŞAR, BU KEZ AKŞEHİR KAZANACAK!
  • 30/03/2024

AFŞAR, BU KEZ AKŞEHİR KAZANACAK!

İYİ Parti Belediye Başkan Adayı İsmail Afşar, “Uzun süren seçim hazırlığı maratonunun sonuna gelmiş bulunmaktayız. Birbirinden kıymetli Belediye Başkan adaylarımızla nezaketli ve temiz bir rekabet dönemi geçirdik. Projelerimizi ve Akşehir için yapacaklarımızı anlattık. Bu süreçte hangi adayın anlatımı halkımızda karşılık bulmuşsa, halkımız o adaya teveccüh gösterecektir.

Atatürk’ün kurduğu Cumhuriyetin temeli olan demokrasi içerisinde, her bir vatandaşımızın oy kullanma hakkı ve tercihi kutsaldır ve bu haklar herhangi bir şekilde ihlal edilemez. Seçim sürecinde tarafsızlık, şeffaflık ve adalet ilkelerinin en üst düzeyde uygulanması, demokratik bir toplumun temel taşlarındandır.

Yarın hayırlısıyla sandıklara gideceğiz, halkımızın gönlüne giren adayımız görevi devralacak. Seçimin bir kazananı olacak ancak şahsım adına, Akşehir için elini taşın altına koymuş, hizmete talip olmuş tüm aday arkadaşlarımıza gösterdikleri nezaket ortamından dolayı ayrı ayrı teşekkürlerimi sunuyorum.

Teveccühlerinize mazhar olmak isteyen şahsım, ekibim ve bizimle yürüyen herkes adına; bize oy verecek, vermeyecek herkesin başımız üstünde yeri vardır. Değerli halkımız bu görevi bize layık görürlerse, 1 Nisan sabahı siyaset gömleğini üzerimizden çıkarmış, ‘herkes için hizmet’ parolasıyla işe koyulacağız. Hizmetin sınırı yoktur, sizler için en iyisini ve en yenisini yapmaya çalışacağız. Emin olun ki, Bu Kez Akşehir Kazanacak.

Bu süreçte bizi yalnız bırakmayan tüm gönüldaşlarımıza teşekkür ediyor; temiz ve adil bir ortamda seçim geçirmemizi temenni ediyorum.

Saygılarımla.” ifadelerini kullandı.